KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969252
nr 1296 9252
Didier Groffier
(1912-1979), Belgien
Oljemålning, "Rêves en Bleu". Signerad, daterad 1965. Olja på duk, 74x92 cm
Didier Groffier, bildkonstnär född 1912, död 1979.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:52:56
1.500 kr
2.400 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)